• Čeština
  • English
  • Français
  • Deutsch
  • Italiano
  • Русский

TAJMAC-ZPS na Barum Czech Rally Zlín 28. 8. - 30. 8. 2015

I když hlavním cílem TAJMAC-ZPS jako každé firmy je především vlastní zisk a prosperita, zajímá se naše společnost o dění v regionu a chce k němu také přispívat. Proto se v letošním roce rozhodla podpořit tým zádveřického pilota Antonína Tlusťáka AT Motosport na Barum Czech Rally Zlín.

Tiskové konference AT Motosport, která se konala ve středu 12. 8. 2015 ve zlínském hotelu Baltaci, se za naši společnost zúčastnili ředitel divize CNC, pan Chris Halski, a ředitel divize Manurhin, pan Tomáš Dederle, který je autorem následujícího článku.

Ti z Vás, kteří navštívili v dubnu tradiční Zákaznické dny v TAJMAC-ZPS, mohli v našem doprovodném programu mimo jiné zaznamenat i velmi zajímavou a žádanou novinku, a to stánek AT Motosportu pana Antonína Tlusťáka. Představeny byly dva vozy Škoda Fabia S2000 a jeden okruhový speciál. Do jednoho z těchto špičkových rally speciálů, nejúspěšnějšího v historii automobilky Škoda, si naši návštěvnici mohli nejen usednout, ale několik vylosovaných jedinců mělo to štěstí, že s Antonínem Tlusťákem absolvovali i ostrý test v areálu závodu na sedadle spolujezdce. Druhý vůz byl vyveden v barvách TAJMAC-ZPS s motivem oslav 15 let od majetkového vstupu italské firmy TAJMAC-MTM do ZPS Zlín. Výsledkem této spolupráce, právě na základě velmi pozitivní odezvy ze strany zákazníků i zaměstnanců, bylo rozhodnutí majitele, že jako součást oslav 15 let úspěšné činnosti TAJMAC-ZPS a i vzhledem k tomu, že se aktuálně naše firma nachází v historicky nejúspěšnějším období z hlediska hospodaření, vytvořit pro letošní podnik Barum Rally společný závodní tým s AT Motosportem. Na tomto speciálu kromě loga firmy a motivu výročí 15 let nebude participovat byť i jen minimální reklamou žádná jiná firma, což v historii Barum Rally nemá od sedmdesátých let minulého století, kdy ještě jezdíval Barum team, obdoby. Uvažovali jsme o voze Škoda R5, ale vzhledem k tomu, že by to bylo bez testování, dohodli jsme se na Škodě S2000. Na tiskové konferenci a prezentaci týmu v hotelu Baltaci ve Zlíně, odkud jsou přiložené fotografie, se Antonín Tlusťák svěřil s cílem umístění v první desítce. Představena novinářům byla i patronka našeho společného týmu z AT Motosport, Lejla Abbasová. K prezentaci závodnímu týmu samozřejmě patří i atraktivní hostesky, jejichž výběr měla na starosti Dominika Mesárošová, která bude zároveň jednou z hostesek našeho týmu po celou dobu Barum Rally. Náš team jede zároveň jako součást Barum Rally i Mistrovství Evropy a tak máme garantováno snímání našeho soutěžáku do denních sestříhů z Barum Rally na stanici Eurosport.

tiskovka AT Barum rally (2)
tiskovka AT Barum rally (3)
tiskovka AT Barum rally (5)
tiskovka AT Barum rally (8)

 
Přijeďte si užít posledních letních dnů do oblasti Zlína, užijte si nejlépe obsazenou rally v České Republice a fanděte našemu autu! TAJMAC-ZPS vás baví!

tiskovka AT Barum rally (17)
tiskovka AT Barum rally (18)
tiskovka AT Barum rally (20)
tiskovka AT Barum rally (21)