Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Nastavení soukromí a cookies

Souhlasem se sdílením dat nám poskytnete informace, které potřebujeme pro zlepšování, analýzu a marketing napříč těmito webovými stránkami. Dále souhlasíte s předáním údajů třetím stranám a mimo EU. Prohlašujeme, že Vámi poskytnuté informace jsou zabezpečeny proti zneužití.

Dejte nám prosím vědět, která data nám a našim partnerům dovolíte zpracovat.


Technická data

Trvale zapnuto

Webové stránky potřebují technická data pro správné fungování. Bez těchto dat by nebylo možné například vyhledávat, přehrát video nebo dokončit objednávku v e-shopu.

Analytické a statistické údaje

Analytické a statistické údaje nám pomáhají pochopit, jaké funkce jsou vaše oblíbené, co nám na webu nefunguje, jaké zařízení pro prohlížení stránek používáte a mnoho dalších.

Marketingové údaje

Marketingová data nám prozradí, na které reklamy jste klikli nebo jak jsou naše kampaně na sociálních sítích úspěšné.

Tajmac logo
×

Zákaznické dny TAJMAC-ZPS 2022

Zákaznické dny firmy TAJMAC-ZPS, které se letos konaly ve dnech 28. a 29. 4. 2022, si i po nucené odmlce v letech 2020 a 2021 díky svému rozsahu a atraktivnosti jednoznačně udržely zájem odborné veřejnosti. Své expozice u nás představilo na 80 spoluvystavovatelů. Počet elektronicky registrovaných hostů se zastavil den před akcí na čísle 888 a v reálu letos dosáhnul na číslo 900. Tento počet ještě rozšířilo svou denní přítomností kolem 170 spoluvystavovatelů z 80 firem. V doprovodném programu se představily čtyři firmy.

Návštěvníci opět využili setkání s odbornými a vedoucími pracovníky k výměně cenných poznatků z praxe a společnost TAJMAC-ZPS seznámila návštěvníky s aktualizovaným výrobním programem i posledními novinkami. Na účastnících bylo znát, jak jim tato akce po dobu pandemie chyběla. Potvrdila se důležitost osobních setkání, která upevňují pracovní i osobní vztahy a rozšiřují povědomí o našich produktech a značce.

Zajímavé expozice měli i naši spoluvystavovatelé, zejména díky nim mají Zákaznické dny charakter veletrhu. Návštěvníci hojně využili oblíbené komentované prohlídky výrobních prostor i exkurzí do provozu ZPS – SLÉVÁRNA. Zájem byl tak velký, že se musel zvýšit počet prohlídek i exkurzí.

Ve výrobní hale zaujalo návštěvníky automatizované robotické pracoviště Výrobní buňka 4.0 FAMC 1260i určené pro opakovanou kusovou a malosériovou výrobu. Klíčovým prvkem buňky je inovované vertikální centrum MCV1260i s automatickým výměníkem palet a přívodem energií na paletu. Pracoviště je osazeno řadou kontrolních prvků, které umožňují jeho dlouhodobý bezobslužný provoz. Tento unikátní systém vychází z koncepce Průmyslu 4.0 a kombinuje výhody automatizace s potřebami malosériové výroby, včetně možnosti měnit zadání výroby i několikrát za den. Pracoviště tak umožňuje pružně reagovat na potřeby výroby a zajišťovat vyráběné komponenty just-in-time.

Své exponáty tradičně představily naše divize ZPS, MORI-SAY a MANURHIN K’MX. Návštěvníci měli možnost se podrobně seznámit s novým vzhledem strojů, zhlédnout ukázky nejnovějších technologických seřízení představující novinky či inovativní možnosti rozšiřující využití našich strojů a podrobně se informovat o technických specifikacích. To vše v reálném výrobním provozu.

Divizí ZPS byla prezentována, mimo jiné, inovace 5osého multifunkčního obráběcího centra typu horní gantry ZPS MCG1000i doplněného o automatickou výměnu palet včetně ukázky tříosého soustružení a výroby ozubení metodou powerskiving. Na vertikálních obráběcích centrech byly představeny technologické možnosti HFC, HPC frézování doplněné o vysoce produktivní frézování monolitními frézami s velkým Ap. Díky spolupráci s firmou Stirtec bylo možno na stroji V-FSWC 1060 vidět ukázku FSW  - třecího svařování promíšením. Dále technologické možnosti stroje TM1250 s automatickou výměnou hlav. V inovované podobě bylo představeno i portálové obráběcí centrum ZPS MCG 3022i určené zejména ke zpracování rozměrných a tvarově složitých dílců.   

Divize MANURHIN K‘MX předvedla pět seřízených exponátů, které reprezentovaly rozsah výrobní řady strojů MANURHIN K’MX, a další exponáty ze svého výrobního programu. Návštěvníci si mohli prohlédnout moderní montážní prostory a vidět i studii nového stroje MANURHIN KMX 832.

Divize MORI-SAY představila na montážní ploše 9 strojů v obou základních koncepcích – vačkami řízené stroje a numericky řízené stroje, a to šesti i osmivřetenové. Jedním z exponátů byl nový plně CNC řízený 6vřetenový automat MORI-SAY TM620CNC. U strojů ve stádiu rozpracovanosti mohli zájemci vidět základní mechanické uzly strojů.

Doprovodný program s oblíbenou soutěží, do které věnovaly ceny společnost TAJMAC-ZPS a 8 spoluvystavovatelských firem, zajistily: BUGGYRA Power Sports se závodním speciálem TATRA PHOENIX s účastí šestinásobného vítěze Josefa Macháčka a Tomáše Šikoly. FLYWAY, letecká škola se zajímavou ukázkou dvou vírníků, sportovního modelu MTO a luxusního modelu Cavalon s pohonem Gyromotion. Samohýl Motor s novým modelem značky Mercedes-Maybach Třídy S a sportovním modelem Mercedes-SLR McLaren 722 Edition. KUBERG výrobce atraktivních elektromotorek představil své výrobky určené pro věkové kategorie od 2,5 let až po dospělé. Atraktivní doprovodný program velkou měrou přispěl k velmi úspěšnému průběhu letošních Zákaznických dnů.

Děkujeme za všechna pochvalná hodnocení akce jak ze strany návštěvníků, tak i spoluvystavovatelů. Těší nás stále vzrůstající zájem a chceme, aby si i v budoucnu naše Zákaznické dny udržely kredit neformálního setkávání lidí spojených se strojařinou.

Naše poděkování patří všem hostům, návštěvníkům a vystavovatelům, kteří k nám přijeli a všem pracovníkům z řad TAJMAC-ZPS, kteří se na této akci podíleli.  A v neposlední řadě patří poděkování i firmě Compass, která tradičně výborným rautem a skvělým baristou přispěla k celkové pohodové atmosféře v mnoha směrech rekordních Zákaznických dnů 2022.

Dotazník spokojenosti zákazníka
Základní údaje
Vaše hodnocení
Technické parametry stroje

Jak jste spokojeni s technickými parametry stroje? *

Důležitost tohoto kritéria

Poměr "cena/užitná hodnota" produktu

Jak jste spokojen s poměrem "cena/užitná hodnota"?: *

Důležitost tohoto kritéria

Rychlost a kompletnost servisních služeb

Jak jste spokojen s rychlostí a kompletností servisních služeb?: *

Důležitost tohoto kritéria

Sortiment nabízených výrobků, služeb

Jak jste spokojen se sortimentem nabízených výrobků (služeb)?: *

Důležitost tohoto kritéria

Přístup výrobce (prodejce)

Jak jste spokojen s přístupem výrobce (prodejce)?: *

Důležitost tohoto kritéria

Reakce na Vaše požadavky a připomínky

Jak jste spokojen s reakcí na Vaše požadavky a připomínky?: *

Důležitost tohoto kritéria

Ostatní
Vysvětlivky

Údaje označené * jsou povinné.
Hodnocení spokojenosti: vyberte hodnotu ze stupnice 1 - 5 (1= rozhodně ano, 5 = rozhodně ne)
Důležitost kritéria: vyberte hodnotu ze stupnice 1 - 5 (1= nejnižší váha, 5 = nejvyšší váha)