• Čeština
  • English
  • Français
  • Deutsch
  • Italiano
  • Русский

Zveme Vás k návštěvě našeho stánku na FOR INDUSTRY 2017

Vážení obchodní přátelé,
děkuji Všem, kteří se zúčastnili našich Zákaznických dnů! Bylo Vás letos přes osm set!!!
Ti z Vás, kteří to nestihli, nebo Ti, kteří se s námi chtějí setkat znovu, mají možnost už příští týden od 9.-12.9.2017 v Praze na výstavišti v Letňanech.
Budeme vystavovat náš nejvýkonnější stroj Manurhin K´MX 732 EVO, jehož unikátní přednosti můžete shlédnout na téhle animaci:

Animace 3D stroje MANURHIN K´MX 732 EVO - https://www.youtube.com/watch?v=aHCQ84iDH4A&t=9s

Pozvánka na FOR INDUSTRY 2017

Nenechejte si ujít ani novinku, kterou mohli poprvé veřejně vidět obrábět právě návštěvníci našich Zákaznických dnů. Dlouhotočný automat Manurhin K´MX 916 CLEVER obrábí 4 nástroji současně. V současném výrobním programu je to jediný stroj Manurhin s nástrojovou hlavou. Díky konstrukci stroje, umožňující posuvy nástrojové hlavy v osách X,Y a navíc i Z, jsme s tímto strojem schopni soustružit u vodícího pouzdra dvě různé operace. Zdvih v ose Z je navíc 65 mm, což umožňuje obrábět na dlouhotočném automatu i dílce, které kvůli nutnosti zasunout obrobeným průměrem zpět až do vodícícho pouzdra nebylo dříve možné. Nenechejte si ujít video obrábění na tomto stroji:

Video obrábění na stroji MANURHIN K´MX 916 CLEVER - https://www.youtube.com/watch?v=dMKStfbEK5s

Přijďte se na naše stroje podívat osobně, přijďte se podívat, jak vypadá pracovní prostor, prostor posuvného vřeteníku, jak se stroje ovládají, programují. Předvedeme i ve spolupráci s ČVUT připravovaný kolizní software pro stroje Manurhin, na kterém dopředu zjistíte nejen kolize, ale i cyklový čas, případně u existujících programů můžete vyhodnotit neproduktivní místa a tím pádem možné urychlení programů.

Těšíme se na osobní setkání s Vámi společně s kolegou Ing. Antonínem Fajgarem, se kterým budeme na výstavišti od úterka až do pátku.

Ing. Tomáš Dederle
ředitel Divize Manurhin