• Čeština
  • English

Volné pracovní pozice

Červen 2018

(aktualizováno 25. 6. 2018)

Společnost TAJMAC-ZPS, a.s. v současné době vypisuje výběrová řízení na pozice:

THP – pracovní pozice Nástup Bližší informace
Konstruktér elektro
- divize CNC
IHNED Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání - obor elektro, anglický jazyk na komunikativní úrovni, vhodné i pro absolventy, znalost CAD (Eplan 8), CNC programování provozu a obsluhy strojů výhodou, konstrukce elektrického vybavení obráběcích strojů v CAD systému Eplan a navazujících systémech, spolehlivost, samostatnost, práce v širokém kolektiv, ŘP sk.B.
Vhodné také pro absolventy VUT, ČVUT,SPŠ obor elektro.
Programátor analytik Červen 2018 Požadavky: VŠ vzdělání, AJ na úrovni A2-B1, znalost aplikací Word, Excel, Tomcat + DMS Alfresco + Java, PHP + CMS např. Drupal.
Pracovní náplň: webové stránky TAJMAC-ZPS, a.s., Content management systém DRUPAL, Document management systém ALFRESCO, podpora uživatelů v prostředí Word, Excel.
Aplikační technik
- divize Automaty
IHNED Požadavky: SŠ vzdělání -obor strojírenství, aktivní znalost AJ, schopnost samostatné práce, komunikační schopnost, flexibilita, ochota cestovat, ŘP sk. B.
Prodejce ND divize Automaty IHNED Požadavky: SŠ, VŠ- tech. obor, praxe ve strojírenství výhodou, AJ aktivní znalost, NJ výhodou, ŘP sk B, orientace v tech. výkr.dokumentaci, znalost práce na PC, částečná znalost logistiky a celní problematiky výhodou, vhodné pro absolventy.
Technický kontrolor kvality
- divize Výroba
IHNED Požadavky: SŠ vzdělání s maturitou – obor strojírenství, praxe na pozici kontrolora min. 5 let, výborná orientace ve výkresové dokum., technologických postupech a normách. Měření malých i velkých součástí, vyhodnocení a protokolování parametrů dle dokumentace. Ovládání klasických měřidel a měřící techniky (výškoměr, drsnoměr). Komunikace s dodavateli, vyřizování reklamací.
Obchodní zástupce pro západní Evropu - divize CNC IHNED Požadavky: aktivní znalost německého a anglického jazyka (slovem i písmem), požadujeme zkušenost s prodejem obráběcích strojů, komunikační schopnosti, flexibilita, ochota cestovat, ŘP sk. B.
Vedoucí TKK
- divize CNC
IHNED Požadavky: min. SŠ s maturitou strojírenského zaměření, min. 5 let v oboru, anglický jazyk na komunikativní úrovni, znalost práce na PC MS Office, ŘP sk. B. Pracovní činnost: Operativní řízení jakosti, organizace komplexního systému řízení a kontroly jakosti, zpracovávání technicko-ekonom. studií, rozborů a prognóz jakosti; koordinace systému řízení a kontroly jakosti s dalšími fázemi přípravy a průběhu procesů výroby a provozu.
Zkušební technik
- divize CNC
IHNED Požadavky: SŠ s maturitou, strojní nebo elektrotechnické zaměření, min. 3 roky praxe v oboru, znalost čtení výkresů strojních a elektro, znalost AJ slovem i písmem, dobrá znalost práce na PC (MS Office), znalost programování řídících systémů HEIDENHAIN, SIEMEN, FANUC, výhodou znalost programování v program. jazycích C++, DELPHI, VISUAL BASIC, ŘP sk. B, samostatnost, pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost. Pracovní náplň: provádění funkčních zkoušek, ověřování a vyhodnocování předepsaných parametrů strojů, zařízení a montážních skupin, hodnocení jejich způsobilosti; vypracovávání zkušebních protokolů, jejich uvádění do provozu; diagnostické měření, měření stavu strojů a zařízení, obsluha strojů s řídícími systémy HEIDENHAIN, SIEMENS, FANUC. Vypracování metodiky nových způsobů měření, spolupráce při servisních zásazích u zákazníků.
Servisní technik - zaměření strojní - divize Automaty IHNED Požadavky: SŠ vzdělání - obor strojírenství, vyučen v oboru, aktivní znalost AJ, ostatní jazyky výhodou, schopnost samostatné práce, komunikační schopnosti, flexibilita, ochota cestovat, řidičský průkaz skupiny B.
Servisní technik - zaměření elektro - divize Automaty IHNED Požadavky: SŠ vzdělání - obor elektro, vyučen v oboru, aktivní znalost AJ, ostatní jazyky výhodou, schopnost samostatné práce, komunikační schopnosti, flexibilita, ochota cestovat, řidičský průkaz skupiny B.
Technolog – programátor CNC
- divize Manurhin
IHNED Požadavky: SŠ/VŠ technického směru, min. 5 roků praxe v oboru, orientace v technické dokumentaci, technické a kreativní myšlení, znalost řídícího systému FANUC, řidičský průkaz sk. B., ochota učit se novým věcem, ochota cestovat v ČR i do zahraničí, znalost AJ, NJ výhodou, časová flexibilita, samostatnost, komunikační dovednosti.
Dělníci – pracovní pozice Nástup Bližší informace
Vrtař-Sipkař
Vyvrtávání na velmi přesném vertikálním stroji
- divize Výroba
IHNED Požadavky: vyučení v oboru obráběč kovů, praxe min. 5let (WKV, WXH, SIP), pečlivost, znalost výkresové dokumentace podmínkou. Jedná se o výrobu prototypů, vyvrtávání na velmi přesném vertikálním stroji, přesné dokončovací práce.
Nadprůměrná mzda, jednosměnný provoz, benefity.
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 45.000,- Kč
Strojní mechanik-zámečník
- divize Výroba, Automaty
IHNED Požadavky: vyučen ve strojírenském oboru, praxe strojního zámečníka vítána. Pracovní náplň: montáž automatů a různých aplikací dle výkresové dokumentace.
Manipulační dělník
- divize Automaty
IHNED Požadavky: vyučen v oboru výhodou, manuální zručnost, spolehlivost, smysl pro pořádek.
Pracovní náplň: Pomocné práce na montáži strojů, chystání materiálu dle výkres. dokumentace.
Vrtař – mechanik
- divize Automaty
IHNED Požadavky: vyučen v oboru mechanik/obráběč kovů, praxe výhodou, ale vhodné i pro absolventy, přesnost, pečlivost, samostatnost, znalost výkresové dokumentace.
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 45.000,- Kč
Brusič ploch
- divize Automaty
IHNED Požadavky: vyučen v oboru mechanik/obráběč kovů, praxe výhodou, ale vhodné i pro absolventy, přesnost, pečlivost, samostatnost, znalost výkresové dokumentace.
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 45.000,- Kč
Strojní zámečník, pracovník servisu - divize Manurhin IHNED Požadavky: vyučen ve strojním oboru, nutný ŘP sk. B, spolehlivost, samostatnost, pečlivost a zručnost. Praxe stroj. Zámečníka vítána. Pracovní náplň: montáž automatů a různých aplikací dle výkresové dokumentace v jedno-směnném provozu. Po zapracování možnost střídavé servisní práce ve firmách, patřících do skupiny TAJMAC, v Německu, Francii nebo Itálii, s odpovídajícím mzdovým ohodnocením.
Úklidový servis Manurhin
- divize Manurhin
IHNED Požadavky: základní vzdělání, spolehlivost, smysl pro pořádek a čistotu, možnost zkráceného úvazku, pouze ranní směna.
Pracovní náplň: úklid montáže a kanceláří - strojové i ruční čištění.
Strojní zámečník
- projekt Negri Bossi
IHNED Požadavky: vyučen ve strojník oboru, čtení technických podkladů, spolehlivost, samostatnost, pečlivost. Pracovní náplň: ruční opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním. Provádění údržbářských a opravárenských prací, provádění funkčních zkoušek strojů.
Provozní zámečník
- Údržba
IHNED Požadavky: vyučen ve strojním oboru, čtení technických podkladů, spolehlivost, samostatnost, pečlivost. Pracovní náplň: ruční opracovávání strojních součástí pilováním, řezáním, sekáním. Provádění údržbářských a opravárenských prací, provádění funkčních zkoušek strojů.
Mechanik elektronických zařízení - divize CNC IHNED Požadavky: vyučen v oboru elektro-slaboproud, praxe výhodou, vyhláška 50/1978 Sb. - § 6, orientace v technické dokumentaci, ŘP sk. B, manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost. Pracovní náplň: První uvedení strojů a zařízení do provozu, testování, optimalizace a nastavení funkcí, seřizování, obsluha a údržba výrobních strojů a zařízení, práce s počítačem, ukládání a záloha dat.
Pracovník strojní montáže CNC
- divize CNC
IHNED Požadavky: vyučen ve strojním oboru, praxe výhodou, ŘP sk. B, znalost čtení technické dokumentace, manuální zručnost, samostatnost a spolehlivost. Pracovní náplň: Montáž strojních celků, práce s přesnými měřidly, sestavování hydraulických a pneumatických obvodů, kompletace obráběcích strojů.
Elektromechanik IHNED Požadavky: vyučen v oboru.
Pracovní náplň: příprava a zapojování rozvaděčů, ovládacích pultů a kabeláže pro obráběcí stroje v projektech CNC, AUTOMATY a MANURHIN, spolupráce na oživení těchto strojů.
Brusič ploch
- divize Výroba
Dle dohody Požadavky: vyučen v oboru (obráběč kovů, brusič), praxe jako brusič ploch min. 2 roky, znalost čtení ve výkresové dok., znalost řezných podmínek, materiálů, nástrojů a měřidel. Povrchy, úhlování, doměřování na kostky, drážky, rozřezy. Ochota pracovat ve dvousměnném provozu. Spolehlivost, samostatnost.
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 45.000,- Kč
Brusič otvorů
- divize Výroba
Dle dohody Požadavky: vyučen v oboru (obráběč kovů – brusič), praxe min. 5 let na pozici brusič otvorů. Jedná se o broušení v toleranci 0,005mm, broušení velmi přesných součástí (vřetena, pouzdra), přesnost, spolehlivost, samostatnost.
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 45.000,- Kč
Frézař
- divize Výroba
IHNED Požadavky: vyučen v oboru strojírenství, praxe min. 2 roky na pozici frézař, znalost čtení výkresové dokumentace, řezných podmínek, materiálů, nástrojů a měřidel; úhlování, frézování drážek, úkosy, práce sklopným svěrákem, zápichy; ochota pracovat ve dvousměnném provozu.
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 45.000,- Kč
NC Frézař horizontální/vertikální
- divize Výroba
IHNED Požadavky: vyučen v oboru strojírenství, praxe na této pozici min. 1 rok, znalost čtení výkresové dokumentace, řezných podmínek, materiálů, nástrojů a měřidel. Znalost seřízení stroje, zadávání korekcí, úpravy programu, obecná práce s programy, systém Sinumerik (horizontální) / Heidenhain (vertikální); ochota pracovat ve dvousměnném provozu.
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 45.000,- Kč
Soustružník
- divize Výroba
IHNED Požadavky: vyučení v oboru (obráběč kovů), znalost čtení TP a výkresové dokumentace, praxe na této pozici min. 2 roky, znalost řezných podmínek, materiálů, nástrojů a měřidel, práce v lunetě, v hrotech, řezání vnějších i vnitřních závitů, kužely, zápichy, kalibrické otvory, ochota pracovat ve dvousměnném provozu.
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 45.000,- Kč
Obsluha CNC
- divize Výroba
Dle dohody Požadavky: vyučení v oboru (obráběč kovů), alespoň 2letá praxe, přesnost, spolehlivost, samostatnost, znalost výkres. dokumentace, řezných podmínek, mater., nástrojů, měřidel.
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 45.000,- Kč
Vrtař
- divize Výroba
IHNED Požadavky: vyučení v oboru, alespoň 1 rok praxe, přesnost, samostatnost, znalost výkresové dokumentace.
NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK 45.000,- Kč
Seřizovač nástrojů
- divize Výroba
IHNED Požadavky: ÚSO v oboru strojírenství, min. 2 roky praxe v seřizování nástrojových sestav pro NC stroje vč. ovládání seřizovacích přístrojů, praxe v seřizování upínacích přípravků upínacích stavebnic, orientace v oblasti nástrojů a upínání dílců, základní znalost práce na PC podmínkou, schopnost samostatné práce, komunikativnost a flexibilita, ochota pracovat ve dvousměnném provozu.

 

V případě zájmu se obraťte na Personální odbor:
tel.: 577 532 111, 721 335 373 nebo personalni [at] tajmac-zps [dot] cz,
nebo
prosím vyplňte >>ŽÁDOST O ZAMĚSTNÁNÍ<< na těchto stránkách,
případně vyplňte osobní dotazník na Informacích společnosti TAJMAC-ZPS, a.s., Zlín.