• Čeština
  • English
  • Français
  • Deutsch
  • Italiano
  • Русский

Portálová obráběcí centra

MCV1210 FA MCV 1210
Portálové obráběcí centrum MCV 1210 je vysoce produktivní stroj se širokým uplatněním při obrábění složitých prostorových tvarů ve třech nebo v pěti osách. Vzhledem k vysoké dynamice, velmi vysoké tuhosti a tlumícím vlastnostem konstrukce stroj umožňuje využití výhod HSC technologie. Stroj typu horní gantry má vřeteno uloženo v motorové vřetenové jednotce zabudované do smykadle. Veškeré pohyby stroje jsou realizovány prostřednictvím lineárního vedení s valivými elementy. Odměřování polohy v osách X, Y, Z je prováděno přímo absolutními odměřovacími jednotkami.
MCV1220 MCV 1220
Portálové obráběcí centrum MCV 1220 je vertikální frézovací centrum typu horní gantry se dvěma samostatnými, odnímatelnými stoly nebo jedním pevným a jedním otočným stolem ve společném, případně rozděleném pracovním prostoru. Vertikální frézovací centrum je určeno zejména do oblasti nástrojařství s těžištěm uplatnění při obrábění součástí plochého nebo skříňového tvaru z oceli, šedé litiny, slitin lehkých kovů a titanu. Vzhledem k vysoké dynamice, velmi vysoké tuhosti a tlumícím vlastnostem konstrukce stroj umožňuje využití výhod HSC technologie.
Infinity 1 INFINITY řada - MCV 2515, 4015, 4022, 5022, 5032
Podélný pohyb příčníku (rozměr upínací desky „X“) může být 2500 mm či větší v aritmetické řadě … 6000, 7000, …
Víceúčelová obráběcí centra určená pro komplexní obrábění rozměrných, tvarově a technologicky náročných, těžko obrobitelných dílců s vysokou hmotností, z velmi rozdílných materiálů, které vyžadují kombinaci technologických operací z oblasti výkonového frézování. Stroje mohou být v 3, 4, 5, 6osém provedení řízených os.