• Čeština
  • English

Kariéra

TAJMAC-ZPS, a.s. je místem, kde víme, že úspěch podnikání je založen na výkonu každého člena pracovního týmu. Nabízíme uplatnění v různých oborech a pracovních pozicích.

Pokud chcete pracovat pro naši společnost, můžete reagovat na konkrétní otevřenou pozici. V případě, že v současné době není volná žádná pozice, o kterou máte zájem, můžete nám zaslat Váš životopis prostřednictvím vyplnění on-line žádosti o zaměstnání.
 
 
Standardní profil našeho zaměstnance:
- technické / strojní vzdělání
- výuční list / maturita / vyšší odborné / vysokoškolské vzdělání
+ znalost angličtiny na THP pozicích

Pokud máte takové vzdělání a/nebo zajímavou praxi, pošlete nám profesní životopis nebo vyplňte on-line žádost o zaměstnání.
 
 
NABÍZÍME:
zázemí stabilní strojírenské společnosti, zajímavou a perspektivní práci, týden dovolené navíc, odpovídající platové ohodnocení, příspěvek na stravu, životní pojištění, 13. plat, zvýhodněné firemní volání, mimopracovní akce (sportovní dny, bruslení, Dny otevřených dveří pro rodiny atp.) a další benefity vyplývající z kolektivní smlouvy. Pro THP kurzy AJ, mobilní telefon, atd.
 
 
Zasláním životopisu dáváte souhlas se zařazením do naší databáze, shromažďováním, zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Když bude otevřena pozice odpovídající Vašemu profesnímu profilu, dovolíme si Vás kontaktovat.

V případě, že Vás nebudeme kontaktovat do dvou týdnů od přijetí Vašeho životopisu, byla v prvním kole výběrového řízení dána přednost jinému kandidátovi.